Kąpiele dźwiękiem. Improwizacje

parallax background
fot. Piotr Paweł Wójcik


Zapraszamy serdecznie na kąpiel w dźwiękach mis kryształowych, dzwonków koshi i instrumentów archaicznych, która jest relaksacyjna, nastawiona na odprężenie, odreagowanie i uwolnienie napięć w ciele. Jest to doskonała okazja do odstresowania się, odpoczynku i medytacji.

Dźwięki mis działają korzystnie na niwelowanie stanów zmęczenia, gniewu, wrogości i strachu, sprzyjają równowadze emocjonalnej i harmonii.

Podczas ceremonii używamy wysoko wibracyjnych kadzideł i aromaterapii.

Misy kryształowe to niemal czysty kwarc (ok. 98%). Efekty dźwiękowe wydobywane z tych pięknych instrumentów pochodzą albo nie z tej ziemi, albo może raczej wprost z Ziemi. Dźwięki wydobywamy za pomocą pałki - uderzając, ale przede wszystkim pocierając misy. Misy kryształowe przy pocieraniu są znacznie głośniejsze niż misy tybetańskie. Wibracja jest tak silna, że trzymając otwartą dłoń w odległości nawet ok. 10 cm od misy będziemy czuć mrowienie.

Regularny udział w sesjach relaksacyjnych korzystanie wpływa na:

  • zmniejszenie napięć w ciele, w tym rozluźnienie mięśni szkieletowych i żuchwy
  • poprawę jakości snu
  • przypływ energii
  • poprawę nastroju
  • lepszą synchronizację pracy półkul mózgowych
  • większą kreatywność
  • poprawę efektywności systemu immunologicznego.

Prowadząca: Katarzyna Tokarz

Sesja ma charakter kameralny, uczestniczy w niej maxymalnie 12 osób. Zapraszamy osoby indywidualne lub w towarzystwie partnera/ki, przyjaciół, rodzin.

Dla własnego komfortu można zabrać ze sobą ulubiony koc, poduszkę i/lub karimatę. Zapewniamy miejsca siedzące, osoby chętne mogą położyć się na podłodze. Po sesji towarzyszy pragnienie, dlatego warto uzupełniać płyny w organizmie wodą lub herbatami ziołowymi (przed, w trakcie i po sesji), w celu ułatwienia oczyszczania.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca, silne stany depresyjne, epilepsja.

Terminy spotkań: Zapraszamy na cykl spotkań w niedziele w godz. 18.00 - 19.30

luty: 12, 26
marzec: 12, 26

Koszt jednej sesji: 40 zł

Obowiązują zapisy: kontakt@branskiipartnerzy.pl lub 511 461 330.