Jak tkano Twoje życie

parallax background
fot. NeSpoon

czyli warsztat o tym, jak rodziny, z których pochodzimy wpływają na nasze życie.

Aby przyjść na świat, potrzebowałeś: 2 rodziców 4 dziadków 8 pradziadków 16 prapradziadków 32 praprapradziadków 64 prapraprapradziadków 128 praprapraprapradziadków 256 prapraprapraprapradziadków 512 praprapraprapraprapradziadków 1024 prapraprapraprapraprapradziadków 2048 praprapraprapraprapraprapradziadków Jeśli spojrzysz na 12 pokoleń wstecz, zobaczysz zapis odzwierciedlający 400 lat i 4094 przodków. Pomyśl przez chwilę… Ile zmagań? Ile walk? Ile trudności? Ile smutku? Ile radości? Ile historii miłosnych? Ile oczekiwań i nadziei na lepsze jutro? Ile musieli dźwignąć Twoi przodkowie, byś mógł dzisiaj cieszyć się z tego, że JESTEŚ, że ŻYJESZ… Justin Coutts

A jaki ma to wpływ na Twoje życie dziś, teraz? Jeśli chcesz się temu przyjrzeć zapraszamy na warsztat pracy z genogramem Jak tkano Twoje życie.

Genogram to rozpisana w formie swoistego drzewa genealogicznego historia rodzinna. Historia rozumiana przede wszystkim jako przekazywane pokoleniowo wzorce, schematy, które mniej lub bardziej świadomie powielamy. To swoista mapa relacji, powiązań i zależności wystepujących w rodzinie. Metoda pracy z genogramem ma ogromną wartość terapeutyczną i uwalniającą, bo daje wgląd w nasze zachowania, reakcje, emocjonalne blokady, ale też wskazuje nasze mocne strony i zasoby. Podczas warsztatu będziemy rysować własne genogramy i zinterpretujemy poszczególne jego elementy.

Zapewniamy kameralny charakter grupy (maxymalnie 7 osób).

Prowadzący: Jurij Romaniuk - terapeuta, który wieloletnie doświadczenie pracy z genogramem zdobył prowadząc indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne. Podczas jubileuszowej XX Międzynarodowej Konferencji NEST (Stowarzyszenia the New Experience for Survivors of Trauma (Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą) przeprowadził warsztaty przedstawiając autorską metodę pracy.

http://nest-terapia.eu/konferencje/najblizsza-konferencja/

Termin: 10 grudnia (sobota), godz. 10.00 - 13.00

Koszt: 300 zł