Zespół

Antoni Brański


Nazywam się Antoni Brański i jestem... No właśnie, kim jestem? Czym się zajmuję? Co robię?

Formalnie jestem lekarzem psychiatrą. Zajmuję się psychoterapią, hipnozą i coachingiem, ale to są tylko pewne słowa mające coś określić. Czasami mówię o sobie: lekarz od stresu i kłopotów.

Ludzie przychodzą do mnie, bo mają problemy...

Katarzyna Jańska


Certyfikowany coach - absolwentka Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Coaching rozumiem jako inspirowanie ludzi do podążania drogą pełną pasji.

W swojej pracy grupowej inspiracje czerpię z Analizy Bioenergetycznej A. Lowena, TRE i Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Pasjonatka logoterapii Viktora Frankla.

Jurij Romaniuk


Psychologia zawsze była dla mnie atrakcyjnym obszarem wiedzy: traktuję Ją zarówno jako naukę jak i sztukę, łącząca w sobie logiczne i humanistyczne podejście, dokładność metodologii i pracę z nieskończonością i nieprzewidywalnością ludzi, ich charakterów, ich dusz.

Zainteresowanie ludźmi, ich cechami, osobowość każdej konkretnej postaci — to podstawa mojego postrzegania w psychologii. W celu rozwiązania zawiłości, mam w swoim arsenale szereg konkretnych metod, wyraźnie widzę cel swojej działalności, staram się odpowiedzieć na konkretne zapytanie Klienta.

Marta Borowska - Małczak o sobie


Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dodatkowo, Specjalistką Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jestem studentką Kanonicznej Medycyny Chińskiej Instytutu Baoku, pierwszego instytutu ICEAM (Institute of Classics in East Asian Medicine) w Europie Wschodniej.

Anna Gołębiowska


Jestem absolwentką etnologii na Uniwersytecie Wrocławskim. To fascynujące studia o człowieku i jego kulturze. Człowiek interesuje mnie w szerokim ujęciu psychologicznym, filozoficznym, społecznym i kulturowym. Rozwój osobisty, psychologia i filozofia towarzyszą mi od czasów wczesnej młodości.